اقدامات قبل از پیکرتراشی

پیکرتراشی یکی از راه های معروف و محبوب برای رسیدن به اندام دلخواه در جامعه امروزی می باشد. اگر شما جز افرادی هستید که پس از تمرین و گرفتن رژیم های طاقت فرسا به فرم دلخواه خود نرسیده اید ، وقت آن است که بادی کانتورینگ را تجربه و از نتایج همیشگی آن لذت ببرید. البته تنها تصمیم و مراجعه به پزشک در این راه کافی نیست، لازم است بایدها و نبایدهایی را به عنوان اقدامات قبل از پیکرتراشی در نظر داشته باشید که با رعایت آن ها، شرایط را برای تغییرات جدید مهیا سازید. آنچه در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است، معرفی این بایدها و نبایدها و دلایل الزام آنها از کلینیک ویکتوریا، بهترین مرکز پیکرتراشی در تهران، می باشد.

 

اقدامات قبل از پیکرتراشی-کلینیک ویکتوریا

 

آمادگی برای جلسه مشاوره

جلسه مشاوره از جمله شرایطی است که تعیین می کند این پروسه تا چه اندازه موفقیت آمیز خواهد بود. کسب آگاهی قبل از برداشتن هرگامی به مدد شما می شتابد. از دانستنی هایی که در اقدامات قبل از پیکرتراشی می بایست از آن آگاهی داشته باشید عبارتند از:

کسب آگاهی در زمینه های متعدد

از پروسه و عوارض احتمالی آن آگاهی کسب کنید.

توصیه می شود قبل از اینکه هر اقدامی در این راستا انحام دهید، از ریسک های احتمالی و مزایایی که پیکرتراشی برای شما به همراه خواهد داشت آگاهی کسب کنید. برای این کار می توانید از مطالبی که در اینترنت وجود دارد استفاده کنید یا اینکه با پزشک درباره تکنیک موردنظر ایشان صحبتی داشته باشید. مطمئن شوید که از تمام زوایای پنهانی که این پروسیجر می تواند داشته باشد، آگاه هستید تا در ابتدا تصمیم نهایی خود را دراین رابطه بگیرید و ثانیا در شرایط خاصی ، با تصمیم مناسب عوارض احتمالی را مدیریت کنید.

نظر چند پزشک را بخواهید.

یکی از بهترین راه ها قبل از انجام هر نوع پروسه درمانی-زیبایی مشورت با تعدادی متخصص است. آگاهی از نقطه نظرات مختلف شما را به یک تصمیم واحد در اقدامات قبل از پیکرتراشی می رساند. در برخی موارد شما تنها به یک مشورت در کلینیک خوب پیکرتراشی در تهران، نیاز دارید تا بدانید آیا به واقع به این پروسه نیاز دارید؟ و یا اینکه لازم است چه محدودیت هایی را محتمل شوید.

در انتخاب جراح دقت کنید.

با وجود افرادی زیادی که در حوزه زیبایی صورت و بدن تحصیل کرده اند، بسیار طبیعی است که در انتخاب پزشک مردد باشید. این نکته مهم را از خاطر نبرید که این انتخاب، مستقیما با میزان رضایت شما ارتباط خواهد داشت. قطعا پزشکان با تجربه و تخصص که زیباجویان متعددی از عملکرد آن ها رضایت داشت اند، بیشتر قابل اعتماد هستند. برای اطمینان از این موضوع که آیا پزشک منتخب می تواند شما را به فرم دلخواهتان برساند یا خیر، به نمونه کارهای ایشان در صفحات مجازی مراجعه کنید. پس از بررسی دقیق این موضوع وقت آن می رسد که با مراجعه حضور به مطب ایشان از رضایت مراجعین و نقطه نظر آن ها گاه شوید.

آماده سازی شرایط کافی

دریافت مرخصی را از پیش تعیین کنید.

بسته به این موضوع که پزشک با استفاده از چه روشی بدن شما را خوش فرم می کند، دوران نقاهت متفاوتی تعریف می شود بنابراین لازم است به عنوان اقدامات قبل از پیکرتراشی، از محل کار خود مرخصی بگیرید و مدتی بعد از جراحی در منزل به استراحت بپردازید. اگر شما فرزند دارید می بایست از قبل هماهنگی های ضروری برای مراقبت از کودک خود را ترتیب دهید تا یعد از جراحی با هیچ اتفاق غافلگیر کننده ای مواجه نشوید.

از تمام تغییراتی که برای حفظ نتایج ضروری است آگاه شوید.

نه تنها نیاز است از دوران نقاهت و مدت زمان مرخصی بلکه از تمام مواردی که به شما کمک می کند تا بتوانید تغییرات ناشی از عمل را برای همیشه حفظ کنید، مطلع شوید. فرقی ندارد که بادی کانتورینگ، با چه تکنیکی انجام شده باشد، رژیم غذایی مناسب، ورزش منظم، پرهیز از افتاب گرفتن و سیگار کشیدن و غیره از مواردی هستند که عدم توجه به ان ها عمر تغییرات را کوتاه می کند.

برآورد هزینه داشته باشید.

هزینه پروسیجر هم مانند سایر موارد ذکرشده در ابتدا به نوع تکنیک مورد استفاده بستگی دارد. با این حال عوامل دیگری اعم از موقعیت جغرافیایی، دستمزد جراح و هزینه بیمارستان نیز بر آن تاثیرگذار است. البته موضوع هزینه در اقدامات قبل از پیکرتراشی، تنها به انجام پروسه ختم نمی شود، تهیه مواد مغذی، داروها و ملزومات نیز باید از پیش تعیین شود تا فرد دوران نقاهت آرامی را در پیش داشته باشد. اگر می خواهید بدانید که ایا بیمه هزینه های این عمل زیبایی را پوشش می دهد یا خیر، باید بگوییم که این پروسه در گروه عمل های زیبایی قرار دارد؛ از همین رو بیمه هزینه ای را از این بابت تقبل نخواهد کرد.

سایر موارد مهم

مدارک مورد نیاز را از پیش تهیه کنید.

هنگام مراجعه به بیمارستان یا بهترین کلینیک برای انجام بادی کانتورینگ در تهران، لازم است مدارک شناسایی به همراه داشته باشید. بانوان می بایست فرم رضایت پدر یا همسر داشته باشند و یا اینکه با آن ها به بیمارستان مراجعه کنند تا در محل، فرم انجام عمل، امضا شود.

با فردی هماهنگ کنید تا شما را به منزل برساند

با توجه به این موضوع که شما حین عمل یا بیهوش می شوید یا مقادیر بالایی ارام بخش دریافت می کنید بنابراین قادر نخواهید بود که به تنهایی به منزل بازگردید. توصیه می شود که از قبل با یکی از دوستان و یا آشنایان خود هماهنگ کنید تا شما را به منزل برساند و بعد از آن حداقل به مدت یک شب در کنار شما حضور داشته باشد.

در اقدامات قبل از پیکرتراشی خواب کافی داشته باشید و مقادیر کافی اب بنوشید.

حداقل دو شب قبل از پیکرتراشی در تهران، مقدار کافی استراحت کنید. 7 الی 8 ساعت خواب شبانه، همانند نوشیدن اب کافی و هیدارته بودن بدن، کمک شایانی به پیشبرد پروسه خواهد داشت.

لیستی از سوالات موردنظر به همراه داشته باشید.

قبل از اینکه از پزشک را ویزیت کنید، درست بعد از اینکه تحقیقات لازم را انجام داده اید، ممکن است سوالاتی برای شما بی پاسخ باشد، در این صورت با نوشتن آن ها، در جلسه مشاوره درمورد آن ها با پزشک به گفتگو بپردازید.

در طول جلسه مشاوره بادی کانتورینگ

بعد از اینکه تصمیم نهایی خود را در رابطه با پزشک منتخب گرفتید وقت آن می رسد که با مراجعه به ایشان مستقیما پلن جراحی چیده شود. موضوع مهمی که می بایست همواره بیاد داشته باشید این است که اقدامات قبل از پیکرتراشی اثر مهمی بر نتیجه دریافتی شما خواهد داشت. مواردی که می بایست در این اقدامات مدنظر قرار داد عبارتند از:

  • از نتایج مورد نظر خود صحبت کنید.

پزشک با صحبت از تمام گزینه های پیش رو شما و پرسش سوالاتی به این موضوع پی می برد که شما از این پروسه چه می خواهید. توصیه می کنیم که صراحتا و بدون خجالتی از فرم دلخواه خود صحبت کنید.

  • انتظارات معقولانه داشته باشید.

به این موضوع توجه کنید تنها پس از گذراندن مدت زمان مشخص بعد از جراحی، با استراحت و رعایت بایدها و نبایدها شما به فرم دلخواهتان می رسید. به عنوان یک نکته مهم در اقدامات قبل از پیکرتراشی، به این موضوع توجه کنید که انتظار دریافت نتیجه کاملا مشابه با آنچه در نظر شما است، معقولانه نیست، زیرا این تصویر ذهنی از نتایج پیکر تراشی سایر افراد در ذهن شما نقش بسته است، از آنجایی که هر شخص با آناتومی خاصی به دنیا می اید هیچگاه دو عمل در شرایط یکسان نتیجه کامل مشابه را به ارمغان نمی اورد.

  • از داروهایی که مصرف می کنید صحبت کنید.

در جلسه مشاوره می بایست از هرنوع دارو و مکمل، چه به صورت تجویزی یا خودسرانه صحبت کنید. برای مثال داروهایی از قبیل استامینفون، ایبوپروفن، داروهای ضد التهاب و غیره با کاهش غلظت خون ریسک خونریزی حین جراحی بادی کانتورینگ در تهران، را افزایش خواهند داد.

نکات مهم در اقدامات قبل از پیکرتراشی

  1. افتاب گرفتگی ممنوع می باشد.
  2. در صورت وجود هرگونه بریدگی، کبودی یا جوش انجام این پروسه را به تعویق بیندازید.
  3. از استعمال سیگار و مشروبات الکلی به مدت مشخصی قبل و بعد از پروسه پرهیز کنید.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها